گزارش جلسه با جناب آقای بیدخوری

پس از اولین هم‌اندیشی کنفرانس، جلسه‌ای برگزار شد میان تیم برگزار کنندۀ رویدادهای پرواز و جناب آقای یوسف بیدخوری، معاون گردشگری استان خراسان رضوی.

این جلسه به‌منظور بهبود روند برگزاری رویدادهای پرواز صورت گرفت و درخلال آن در مورد مسائل مهمی گفتگو به میان آمد.

در بخشی از جلسه خانم دکتر رضوان ملکی؛ مدیر گروه ملکا، حضور افراد مهم صنعت گردشگری را در کنفرانس حائز اهمیت خواندند همچنین دلایل اولویت مشهد برای میزبانی از اولین رویداد پرواز را بیان کردند.

 آقای مهندس سید علی علیزاده؛ مدیرعامل آژانس راتین نیز بهبود سطح خدمات آژانس‌ها و سازمان‌های فعال در گردشگری را برای توسعه این صنعت آن را امر مهمی تلقی کردند که رویدادهای پرواز می‌تواند به این هدف کمک کند.

در ادامه گفتگو خانم ملکی پیرامون اهمیت آموزش در توسعه گردشگری صحبت کردند.

 

در سوی دیگر این جلسه، جناب آقای بیدخوری ضمن رضایت از  هم‌اندیشی 26 خردادماه، گفتند می‌توانستیم مشکلات بیشتری را در هم‌اندیشی مطرح کنیم.

ایشان در ادامه صحبت‌هایشان متذکر شدند برای جلوگیری از پراکندگی محتوای «کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری» لازم است حول یک محور اصلی حرکت کنیم.

در خلال جلسه گفتگوهای حائز اهمیتی مطرح شد که یکی از آنها ضرورت ورود به بحث دانش‌بنیان و دیجیتالیزه کردن فرایندها به‌منظور کاهش وابستگی به افراد بود.

در قسمتی از گفتگو آقای بیدخوری، گریزی به بحث آموزش زدند و به این موضوع اشاره کردند که تاکنون کمتر سازمانی به آموزش صحیح در صنعت گردشگری پرداخته و بایستی این موضوع را جدی بگیریم.

ایشان افزودند برپاکردن نمایشگاه برای علاقه‌مندان به گردشگری می‌تواند به توسعه این بازار کمک کند.

 

همچنین آقای بیدخوری موضوع بسیار مهم «ضرورت ایجاد گروه‌هایی برای کاهش مصرف انرژی هتل‌ها» را مطرح کردند.

در انتهای این جلسه سرفصل‌های کنفرانس ملی و ایدۀ برگزاری دومین رویداد پرواز با عنوان «نمایشگاه بین‌المللی گردشگری در کیش» به سمع و نظر آقای بیدخوری رسید و مقرر شد تا ایشان کسب‌وکارهای مرتبط با کنفرانس را به برگزارکنندگان معرفی کنند.

در حاشیه این جلسه، مذاکراتی میان تیم برگزار کنندۀ پرواز و جناب آقای بیدخوری به‌منظور حضور ایشان در کنفرانس به‌عنوان سخنران انجام شد که اخبار نهایی آن را در همین خبرنامه به اطلاعتان خواهیم رساند.

اشتراک گذاری در:
فیس بوک
لینکدین
تلگرام
توییتر
اسکایپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *