پارک علم و فناوری خراسان حامی کنفرانس شد

این نهاد از اولین و بزرگ‌ترین پارک‌های علم و فناوری ایران به شمار می‌رود و اکنون در شعبه‌های خود در سرتاسر مشهد و استان خراسان به مجموعه‌های نوآور و دانش‌بنیان خدمت‌رسانی می‌کند. این مجموعۀ بزرگ و نوآور در شهریور 1381 با پشتوانۀ 22 سال پژوهش، در زمینی به وسعت 40 هکتار در مشهد کار خود را آغاز کرد.

متخصصانی خبره، پارک علم و فناوری خراسان را اداره می‌کنند و رسالت آنها توسعۀ ثروت‌آفرینی در جامعه و افزایش قدرت رقابت کسب‌وکارهای فعال در پارک با پشتوانه علمی است که این هدف از مسیر ایجاد انگیزه در جمع دانشگاهیان، مراکز تحقیق و ایجاد فضای رشد و توسعه برای شرکت‌های نوآور خواهد گذشت.

 

پارک علم و فناوری خراسان با حضور شرکت‌های کوچک، متوسط و بزرگ نوآور و دانش‌بنیان، بستری برای رشد این شرکت‌ها و حضور آنها برای ورود به بازارهای جهانی را فراهم کرده است.

 

برخی از خدمات بی‌شمار پارک علم و فناوری خراسان:

 

  •   ارزیابی پرونده‌های ثبت اختراع برای قبل و بعد از ثبت
  •   حمایت از ثبت اختراع در خارج از کشور
  •   آموزش و مشاوره تخصصی به شرکت‌های فعال در پارک
  •   حمایت و ایجاد بستر برای اختراع‌های ثبت شده در کشور
  •   ارائه آزمایشگاه تخصصی؛ شامل برق و الکترونیک، شیمی و مواد، صنایع غذایی، بیوتکنولوژی، بیوفیزیک مواد غذایی، نانوفناوری و فناوری‌های نوین
  •   ارائه کارگاه و پایلوت‌های نیمه‌صنعتی شامل پایلوت‌های شیمی، صنایع غذایی و سرامیک
  •       ارائه فضای کار به شرکت‌های نوآور و دانش‌بنیان در سرتاسر استان
  •       خدمات مدیریتی، حقوقی، مالی، اعتباری، پروژه یابی و بازاریابی
  •       و چندین خدمت متنوع دیگر

 

 

حامی شدن پارک علم و فناوری خراسان در کنفرانس 

پارک علم و فناوری خراسان، طی روزهای اخیر میزبان آژانس راتین و گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا بود. این جلسه با محوریت «سلسله رویدادهای پرواز» به همراه بسترها و فرصت‌ها در توسعۀ بازار گردشگری و صنایع وابسته برگزار شد.

  شرکت‌کنندگان این گفتمان دکتر جاهدی؛ مدیر پردیس ICT پارک علم و فناوری خراسان به همراه تیم برگزار کنندۀ کنفرانس؛ یعنی آژانس راتین و گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا بودند.

در جریان این جلسه، بستر ایجاد شده در کنفرانس برای توسعه بازار گردشگری به اطلاع دکتر جاهدی؛ مدیر پردیس ICT پارک رسید و با نظر مثبت ایشان و هیئت‌مدیرهٔ پارک همراه شد. در پایان این جلسه، پارک علم و فناوری خراسان حامی رسمی «کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان‌»شد.

 

 

 

گردشگری و هتلداری از صنایع مادر به شمار می‌روند؛ یعنی با صنایع دیگر تعامل دارند همچنین از فناوری‌های نو استفاده می‌کنند.

«کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان‌» میزبان بزرگان و فعالان صنعت گردشگری، صنعت هتلداری، ایرلاین‌ها و صنایع وابسته است همچنین در این رویداد، فرصت خوبی برای شبکه‌سازی، ارتباط با این بزرگان به‌منظور دیده‌شدن بیشتر و توسعۀ برند حامیان فراهم شده است.

برای حامی شدن در کنفرانس روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم درخواست را تکمیل کنید.

حامی می شوم 

 

 

اشتراک گذاری در:
فیس بوک
لینکدین
تلگرام
توییتر
اسکایپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *