هتل نوین پلاس مشهد به جمع حامیان کنفرانس پیوست

این هتل در سال ۱۴۰۰ در شهرک غرب مشهد در مجاورت نمایشگاه بین‌المللی مشهد در زمینی به وسعت ۲ هکتار تأسیس شد. هتل نوین پلاس با امکاناتی اعم از ۱۰۲ اتاق برای اقامت، ساختمان همایش و سالن‌های ورزشی، تجربه‌های خوبی را برای مهمانان خود رقم می‌زند. 

حامی شدن هتل نوین پلاس در کنفرانس 

تیم برگزاری کنفرانس متشکل از مدیریت آژانس راتین و گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا به همراه اعضای آژانس راتین طی بازدیدی از تمامی نقاط این هتل به‌نقد و بررسی پرداختند.

باتوجه‌به اینکه هتل نوین پلاس مشهد میزبان اولین رویداد از سلسله رویدادهای پرواز است، این بازدید اهمیت بسیار زیادی داشت.

در خلال بازدید از هتل نوین پلاس، جلسه‌ای اختصاصی میان هیئت‌مدیرهٔ هتل با  تیم برگزارکننده سلسله رویدادهای پرواز؛ تیم مدیریت آژانس راتین و گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا، برگزار شد. این جلسه حول محور توسعۀ صنعت گردشگری و صنایع وابسته مانند از هتلداری، ایرلاین‌ها و… انجام شد.

 

بازدید تیم پرواز از هتل نوین پلاس بازدید تیم راتین از هتل نوین پلاس هتل نوین پلاس

در پایان این گفتگو باتوجه‌به فرصت‌های موجود در رویدادهای پرواز، این طرح مورد تایید هیئت‌مدیره هتل قرار گرفت و با تصمیم جمعی آنها، هتل نوین پلاس حامی رسمی «کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان‌» شد.

هتلداری و گردشگری از صنایع مادر به شمار می‌روند؛ یعنی با صنایع دیگر تعامل دارند همچنین از فناوری‌های نو استفاده می‌کنند ، این کنفرانس فرصت خوبی است  برای شبکه‌سازی، ارتباط با بزرگان و فعالان صنعت به‌منظور دیده‌شدن بیشتر و توسعۀ برند حامیان.

چنانچه قصد دارید  حامی کنفرانس باشید، روی لینک زیر کلیک کنید و فرم درخواست را تکمیل کنید

حامی می شوم

 

 

اشتراک گذاری در:
فیس بوک
لینکدین
تلگرام
توییتر
اسکایپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *