جلسه‌ی دیدار با خانم دکتر تیموری از اعضای بلند مرتبه اتاق بازرگانی مشهد

در این جلسه که مدیران آژانس تبلیغاتی راتین و گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا به عنوان برگزارکنندگان کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در آن حضور داشتند . 

از حضور سرکارخانم دکتر تیموری، به عنوان نائب‌ رئيس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی مشهد و از اساتید محترم دانشگاه ، در هم اندیشی ۲۶ ام خرداد و همراهی با این دو مجموعه در هرچه پربارتر بودن این کنفرانس از لحاظ علمی تشکر شد. و در مورد نقش اتاق بازرگانی مشهد در صنعت گردشگری تبادل نظر گردید و با اشاره به فعالیت‌های اثرگذار اتاق ، بر نقش مشاوره،  تحلیل علمی و چالش‌زدایی در صنعت گردشگری و همچنین امکان برگزاری کلاس‌های آموزشی در حاشیه کنفرانس و آینده  تاکید گردید.

طی این جلسه، ضمن گفت‌وگو درباره اهم صحبت های سرکار خانم دکتر تیموری مدر هم اندیشی ۲۶ خردادماه ، در مورد نیاز به اعتمادسازی بین شرکت های دانش محور و دیجیتال با فعالان و مدیران صنعت گردشگری، درباره چالش های پیش روی این مساله  و نیازهای آموزشی و محتوایی  کنفرانس ملی ۲۳ تیر  و اهمیت مشارکت بدنه ی علمی و دانشجویی کشور در چنین کنفرانس هایی نیز صحبت شد. همچنین مقرر شد از سوی مجموعه های راتین و ملکا تمهیداتی برای شرکت دانشجویان رشته های مرتبط با گردشگری به صورت حضوری یا آنلاین در این رویداد در نظر گرفته شود . 

کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری به همت آژانس راتین و گروه ملکا ۲۳ تیر ۱۴۰۱ در هتل نوین پلاس مشهد  با حضور مدیران و افراد تأثیرگذار برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری در:
فیس بوک
لینکدین
تلگرام
توییتر
اسکایپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *